Speellijst

Het Luchtschip. (2de+3de kleuters & 1ste gr.)
dinsdag 20 september 2022
--- Het Vlinderhuis --- kleuters vanaf 2 jaar
dinsdag 10 januari 2023
try-outs
CC De Maere in Tielt-Winge
maandag 30 januari 2023
Leopoldsburg - Cultureel Centrum
dinsdag 31 januari 2023
Leopoldsburg - Cultureel Centrum
maandag 2 januari 2023
10u30 + 14u00
Wilrijk - CC De Kern
dinsdag 3 januari 2023
9u15 + 10u15 + 14u00
Wilrijk - CC De Kern
dinsdag 7 februari 2023
GC De Warandepoort - Tervuren
dinsdag 7 februari 2023
GC De Warandepoort - Tervuren
maandag 13 februari 2023
Scherpenheuvel - CC Den Egger
dinsdag 14 februari 2023
Scherpenheuvel - CC Den Egger
woensdag 1 maart 2023
Zwevegem - Cultureel Centrum
donderdag 2 maart 2023
Zwevegem - Cultureel Centrum
vrijdag 3 maart 2023
Zwevegem - Cultureel Centrum
maandag 6 maart 2023
10u45 + 13u30
Tienen - CC De Kruisboog
dinsdag 7 maart 2023
9u00 + 10u45 + 13u30
Tienen - CC De Kruisboog
dinsdag 14 maart 2023
Temse - CC Roxy
woensdag 15 maart 2023
Temse - CC Roxy
donderdag 16 maart 2023
Kortrijk - CC Kooigem
donderdag 23 maart 2023
Zele - CC De Wiek
dinsdag 2 mei 2023
10u15 + 13u45
Temse - CC Roxy
donderdag 4 mei 2023
Hamme - CC Jan Tervaert
maandag 8 mei 2023
Maldegem - CC Den Hoogen Pad
dinsdag 9 mei 2023
Maldegem - CC Den Hoogen Pad
woensdag 7 juni 2023
Bocholt - CC De Kroon
donderdag 8 juni 2023
Bocholt - CC De Kroon
Een dansje in de regen (2de+3de kleuters & 1ste gr.)
maandag 7 november 2022
10u30
Tielt-Winge - CC De Maere
dinsdag 8 november 2022
10u30 + 13u30
Tielt-Winge - CC De Maere
dinsdag 15 november 2022
Maaseik - CC Achterolmen
woensdag 16 november 2022
Maaseik - CC Achterolmen
donderdag 17 november 2022
2 voorstellingen: voor- en namiddag
CC De Haan - Wielingencentrum in Wenduine
vrijdag 18 november 2022
CC De Haan - Wielingencentrum in Wenduine
zondag 18 december 2022
15u00
Antwerpen-GC Costa
maandag 19 december 2022
10u00 + 13u30
Antwerpen-GC Costa
donderdag 19 januari 2023
Beringen - CC De Buiting
vrijdag 20 januari 2023
Beringen - CC De Buiting
zondag 22 januari 2023
11u00 + 14u00
Beringen - CC De Buiting
maandag 23 januari 2023
10u30 + 13u30
Beringen - CC De Buiting
dinsdag 24 januari 2023
10u30 + 13u30
Beringen - CC De Buiting
donderdag 9 maart 2023
10u00 + 14u00
Moorslede - GC De Bunder
maandag 20 maart 2023
10u30 + 13u30
Asse- CC Asse
dinsdag 21 maart 2023
10u30 + 13u30
Asse- CC Asse
woensdag 22 maart 2023
9u15 + 10u30
Asse - CC Asse
maandag 27 maart 2023
10u30 + 13u30
Lommel - CC De Adelberg
dinsdag 28 maart 2023
10.30 + 14u00
Knokke-Heist - CC De Scharpoord
woensdag 29 maart 2023
10u00
Knokke-Heist - CC De Scharpoord
donderdag 30 maart 2023
10.30 + 14u00
Knokke-Heist - CC De Scharpoord
dinsdag 16 mei 2023
Hoeilaart - GC Felix Sohie
woensdag 24 mei 2023
Alken - GC d' Erckenteel
donderdag 25 mei 2023
Alken - GC d' Erckenteel
vrijdag 26 mei 2023
Alken - GC d' Erckenteel
maandag 5 juni 2023
Overijse - CC Den Blank
dinsdag 6 juni 2023
Overijse - CC Den Blank
Mijnheer Blauwhemel (kleuters vanaf 2 jaar)
zaterdag 1 oktober 2022
familievoorstelling 14u00
Riemst - 't Panhuys
woensdag 19 oktober 2022
10u30
Hoeselt - CC Ter Kommen
donderdag 20 oktober 2022
10u30 + 13u30
Hoeselt - CC Ter Kommen
donderdag 3 november 2022
15u00. familievoorstelling
Haacht - CC
zondag 20 november 2022
familievoorstelling
Sint-Truiden - CC De Boogaard
dinsdag 22 november 2022
CC De Corren in Steenokkerzeel
donderdag 8 december 2022
Hechtel-Eksel - OC De Schans
zondag 29 januari 2023
15u00. familievoorstelling
Wezembeek-Oppem - CC De Kam
zondag 5 februari 2023
familievoorstelling
Diepenbeek - CC
maandag 6 februari 2023
Diepenbeek - CC
zaterdag 4 maart 2023
14u30 + 17u00. familievoorstellingen op de Kinderkunstendag
Herk-De-Stad - CC De Markthallen
donderdag 9 maart 2023
Kortrijk - OC Lange Munt
donderdag 20 april 2023
Kortrijk - OC Rollegem
maandag 24 april 2023
Brasschaat - Cultureel Centrum
donderdag 1 juni 2023
Ronse - CC De Ververij
Arabella (laatste seizoen) kleuters vanaf 2 jaar
zondag 2 oktober 2022
15u00 familievoorstelling
Hamme - CC Jan Tervaert
dinsdag 18 oktober 2022
10u30 + 14u00
Avelgem - CC De Spikkerelle
dinsdag 25 oktober 2022
10u30 + 14u00
Oosterzele - GC De Kluize
zaterdag 12 november 2022
10u30 + 12u30 familievoorstellingen
Lebbeke - CC De Biekorf
donderdag 26 januari 2023
13u30
Kraainem - GC De Lijsterbes
zondag 5 maart 2023
11u00. familievoorstelling - Dernière
Opwijk - Hof ten Hemelrijk
salibonani