Speellijst

Een dansje in de regen (2de+3de kleuters & 1ste gr.)
vrijdag 11 oktober 2019
Mijnheer Blauwhemel (kleuters vanaf 2 jaar)
vrijdag 10 januari 2020
10 + 13.30
Temse - CC Roxy
donderdag 16 januari 2020
10 + 13.30
CC De Maere in Tielt-Winge
maandag 20 januari 2020
Zele - CC De Wiek
dinsdag 21 januari 2020
Zele - CC De Wiek
zaterdag 22 februari 2020
Zele - CC De Wiek
dinsdag 28 januari 2020
Mortsel - Cultureel Centrum
woensdag 29 januari 2020
première
Mortsel - Cultureel Centrum
maandag 3 februari 2020
Leopoldsburg - Cultureel Centrum
dinsdag 4 februari 2020
Leopoldsburg - Cultureel Centrum
donderdag 6 februari 2020
Moorslede - GC De Bunder
dinsdag 11 februari 2020
10.30 + 14
Sint-Pieters-Woluwe -Cultureel Centrum
woensdag 19 februari 2020
10.30
Lommel - CC De Adelberg
donderdag 20 februari 2020
9 + 10.30 + 13.30
Lommel - CC De Adelberg
maandag 9 maart 2020
Hechtel-Eksel - OC De Schans
dinsdag 10 maart 2020
Hechtel-Eksel - OC De Schans
vrijdag 13 maart 2020
Hooglede - CC De Gulden Zonne
maandag 16 maart 2020
Tienen - CC De Kruisboog
dinsdag 17 maart 2020
Tienen - CC De Kruisboog
dinsdag 31 maart 2020
Deurne - Cultureel Centrum
donderdag 30 april 2020
10 + 13.30
Steenokkerzeel - CC De Corren
maandag 4 mei 2020
Sint-Pieters-Leeuw - CC Coloma
dinsdag 5 mei 2020
Sint-Pieters-Leeuw - CC Coloma
maandag 11 mei 2020
Brasschaat - Cultureel Centrum
dinsdag 12 mei 2020
Brasschaat - Cultureel Centrum
donderdag 4 juni 2020
Overijse - CC Den Blank
De vlucht van de wesp (2de en 3de graad LO)
maandag 14 oktober 2019
10 + 13.30 u
Sint-Pieters-Leeuw - CC Coloma
woensdag 13 november 2019
9 + 10.30 u
Kuurne - CC Kuurne
maandag 23 maart 2020
10.30 + 14 u
Antwerpen - CC Nova
dinsdag 28 april 2020
Maaseik - CC Achterolmen
Arabella (kleuters vanaf 2 jaar)
maandag 30 september 2019
13.45
Bonheiden - CC 't Blikveld
dinsdag 1 oktober 2019
9.15 + 10.30 + 13.45
Bonheiden - CC 't Blikveld
woensdag 2 oktober 2019
9.15 + 10.30
Bonheiden - CC 't Blikveld
zondag 6 oktober 2019
familievoorstellingen 11.00 + 14.00
Beringen - CC Casino
maandag 7 oktober 2019
10.45 + 13.30
Beringen - CC De Buiting
vrijdag 18 oktober 2019
10.00 + 14.00
Beselare - OC De Leege Platse
dinsdag 22 oktober 2019
10.00 + 13.30
Hoeselt - CC Ter Kommen
woensdag 23 oktober 2019
10.00
Hoeselt - CC Ter Kommen
donderdag 24 oktober 2019
10.00 + 14.00
Anzegem - CC Anzegem (in zaal Mensinde)
dinsdag 19 november 2019
Aartselaar - CC 't Aambeeld
woensdag 20 november 2019
Aartselaar - CC 't Aambeeld
maandag 25 november 2019
Wevelgem - CC Guldenberg
dinsdag 26 november 2019
Wevelgem - CC Guldenberg
zondag 9 februari 2020
familievoorstelling om 15 u
Wezembeek-Oppem - CC De Kam
donderdag 13 februari 2020
Alken - GC d' Erckenteel
vrijdag 14 februari 2020
Alken - GC d' Erckenteel
maandag 17 februari 2020
Bree - CC De Breughel
maandag 17 februari 2020
Bree - CC De Breughel
donderdag 19 maart 2020
Dilsen - CC
vrijdag 20 maart 2020
Dilsen - CC
donderdag 2 april 2020
Vorst - CC ten Weyngaert
vrijdag 3 april 2020
Vorst - CC ten Weyngaert
Het Nachtduiveltje (1ste en 2de graad LO)
donderdag 7 november 2019
10.30 + 14 u
Antwerpen - CC De Luchtbal
donderdag 28 november 2019
Nieuwpoort - CC Nieuwpoort
zaterdag 30 november 2019
familievoorstelling om 19 u
Overijse - CC Den Blank
salibonani