Speellijst

Arabella
beschikbaar vanaf januari 2018
Klaproos
zondag 25 september 2016
10.30 u - familievoorstelling
Jette - GC Essegem
dinsdag 27 september 2016
9.30 + 10.45 + 13.45 u
Bree - CC De Breughel
dinsdag 4 oktober 2016
10.30 + 13.30 u
Balen - Vrijetijdscentrum De Kruierie
donderdag 6 oktober 2016
9.00 + 10.30 + 14.00 u
Puurs - CC de Kollebloem
dinsdag 11 oktober 2016
10.30 + 13.30 u
Mol - CC 't Getouw
vrijdag 14 oktober 2016
10.00 + 14.00u
Zonnebeke - OC De Leege Platse
woensdag 19 oktober 2016
10.30 + 14.30 u
Ekeren - Cultuurcentrum 252 CC
donderdag 20 oktober 2016
9.30 + 11.00 + 13.45 u
Sint-Truiden - CC De Boogaard
vrijdag 21 oktober 2016
9.30 + 11.00 + 13.45 u
Sint-Truiden - CC De Boogaard
zondag 23 oktober 2016
15.00 u - familievoorstelling
Merksem - Merksem Dok
maandag 24 oktober 2016
10.30 + 14.00 u
Merksem - Merksem Dok
dinsdag 25 oktober 2016
13.45 u
Lokeren - CC Lokeren
woensdag 26 oktober 2016
10.00 + 15.00 familievoorstelling
Lokeren - CC Lokeren
donderdag 27 oktober 2016
9.00 + 10.20 + 13.45 u
Lokeren - CC Lokeren
donderdag 3 november 2016
14.00 u familievoorstelling
Moorslede - GC De Bunder
dinsdag 13 december 2016
10.30 + 14.00 u
Nieuwpoort - CC Nieuwpoort
zondag 18 december 2016
14 u - familievoorstelling
Peer - CC 't Poorthuis
dinsdag 20 december 2016
9.30 + 11.00 + 13.30 u
GC Den Boomgaard in Ranst
maandag 30 januari 2017
10.30 + 13.30 u
Scherpenheuvel - CC Den Egger
donderdag 2 februari 2017
10.30 u
Hoboken - CC
zondag 12 februari 2017
10.00 + 15.00 u - familievoorstelling
Diepenbeek - CC
maandag 13 februari 2017
10.30 + 14.00 u
Hamont - CC De Posthoorn
dinsdag 14 februari 2017
8.45 + 10.15 u
Hamont - CC De Posthoorn
woensdag 15 februari 2017
8.45 + 10.15 u
Achel - CC Michielshof
woensdag 1 maart 2017
15.30 - familievoorstelling
Kortemark - CC De Beuk
donderdag 9 maart 2017
13.30 u
De Panne - CC
maandag 14 maart 2016
9.15 + 10.30 + 13.45 u
Bonheiden - CC 't Blikveld
woensdag 15 maart 2017
9.30 u
Bonheiden - CC 't Blikveld
zondag 19 maart 2017
11.00 + 14.00 u familievoorstelling
Beringen - CC De Buiting
maandag 20 maart 2017
10.30 + 13.30 u
Beringen - CC De Buiting
dinsdag 21 maart 2017
10.30 + 13.30 u
Beringen - CC De Buiting
dinsdag 2 mei 2017
10.00 + 13.45 u
As - GC De Drieschaar
donderdag 4 mei 2017
9.00 + 10.30 + 14.00 u
Zele - CC De Wiek
maandag 8 mei 2017
10.00 + 14 u
Knokke-Heist - CC De Scharpoord
dinsdag 9 mei 2017
9.15 + 10.30 + 14.00 u
Knokke-Heist - CC De Scharpoord
dinsdag 16 mei 2017
10.30 + 13.30 u
Linkebeek - CC De Moelie
maandag 22 mei 2017
10.00 u
Kapellen - CC 't Bruggeske
dinsdag 23 mei 2017
10.00 u
Kapellen - CC 't Bruggeske
dinsdag 30 mei 2017
9.15 + 10.15 + 13.30 u
Hoeselt - CC Ter Kommen
dinsdag 6 juni 2017
10.00 + 14.00 u
Wingene - CC De Feniks
donderdag 8 juni 2017
10.30 + 13.30 u
Overijse - CC Den Blank
woensdag 15 juni 2016
10.30 + 13.30 u
Coloma
Het Nachtduiveltje
woensdag 11 januari 2017
10.00 u
Temse - CC Roxy
donderdag 12 januari 2017
10.00 + 13.45 u
Temse - CC Roxy
vrijdag 13 januari 2017
10.00 + 13.45 u
Temse - CC Roxy
donderdag 19 januari 2017
10.30 + 13.30 u
Alsemberg - CC De Meent
vrijdag 20 januari 2017
9.00 + 10.30 + 13.30 u
Alsemberg - CC De Meent
maandag 23 januari 2017
10.00 + 14.00 u
Bornem - CC ter Dilft
dinsdag 24 januari 2017
10.00 + 14.00 u
Bornem - CC ter Dilft
woensdag 25 januari 2017
9.00 + 10.30 u
Bornem - CC ter Dilft
donderdag 26 januari 2017
10.00 + 13.30 u
Tielt-Winge - CC De Maere
vrijdag 27 januari 2017
10.30 + 13.30 u
Geraardsbergen - Arjaantheater
donderdag 9 februari 2017
10.30 + 14.00 u
Sint-Pieters-Woluwe - CC
donderdag 16 februari 2017
10.00 + 14.00 u
Rollegem (Kortrijk) - OC Rollegem
maandag 6 maart 2017
14.00 u
Zandvliet - Vrijetijdscentrum De Schelde
zondag 12 maart 2017
familievoorstelling 15.00 u
Leopoldsburg - CC
maandag 13 maart 2017
10.45 + 13.30 u
Tienen - CC De Kruisboog
donderdag 16 maart 2017
14.00 u
Deurne - CC
vrijdag 17 maart 2017
10.45 + 14.00 u
Deurne - CC
donderdag 23 maart 2017
10.30 + 13.30 u
Lommel - CC De Adelberg
maandag 27 maart 2017
10.30 + 13.30
Liedekerke - CC De Warande
dinsdag 28 maart 2017
10.30 + 13.30
Liedekerke - CC De Warande
maandag 24 april 2017
13.30 u
Retie - CC Den Dries
dinsdag 25 april 2017
14.00 u
Zwalm - CC
donderdag 18 mei 2017
10.00 + 13.30 u
Overijse - CC Den Blank
Tokyo Blue
dinsdag 20 september 2016
10.00 en 14.00 u
Bree - CC De Breughel
maandag 3 oktober 2016
10.00 + 13.30 u
Ronse - CC De Ververij
donderdag 13 oktober 2016
10.00 + 13.30 u
Wervik - CC het Forum
dinsdag 8 november 2016
10.30 + 13.30 u
Bocholt - CC De Kroon
dinsdag 22 november 2016
10.30 + 13.30 u
Tervuren - CC Papeblok
dinsdag 29 november 2016
10.30 + 13.30 u
Herk-De-Stad - CC De Markthallen
maandag 16 januari 2017
10.00 + 13.30 u
Leopoldsburg - Tokyo Blue
dinsdag 17 januari 2017
10.30 + 13.45 u
Meulebeke - OC 't Vondel
maandag 6 februari 2017
13.45 u
Zottegem - CC Zoetegem
dinsdag 7 februari 2017
10.00 + 13.45 u
Zottegem - CC Zoetegem
dinsdag 7 maart 2017
10.30 + 13.30 u
Zonhoven - GC Tentakel
zaterdag 18 maart 2017
19.00 u familievoorstelling
Overijse - CC Den Blank
donderdag 27 april 2017
10.00 + 13.30 u
Sint-Pieters-Leeuw - CC Coloma
vrijdag 28 april 2017
10.00 + 13.30 u
Sint-Pieters-Leeuw - CC Coloma
Het luchtschip
donderdag 7 juli 2016
18.00 u - Lachfestival familievoorstelling
Houthalen-Helchteren - CC Casino
zondag 9 oktober 2016
10.30 u - familievoorstelling
Hooglede - CC De Gulden Zonne
zondag 30 oktober 2016
14.00 u - familievoorstelling
Achel - CC De Posthoorn
dinsdag 15 november 2016
10.30 + 13.30 u
Keerbergen - CC
donderdag 17 november 2016
13.30 u
Poperinge - CC Ghybe
vrijdag 18 november 2016
10.00 + 13.30 u
Poperinge - CC Ghybe
zondag 4 december 2016
15.00 u familievoorstelling
Lede - CC
vrijdag 9 december 2016
10.15 + 13.45 u
Sint-Truiden - CC De Boogaard
dinsdag 31 januari 2017
10.00 + 13.45 u
Meeuwen-Gruitrode - CC
maandag 20 februari 2017
13.30 u
OC Eelen Dilsen-Stokkem
dinsdag 21 februari 2017
10.30 + 13.30 u
CC Nieuwenborg Stokkem (Dilsen)
woensdag 22 februari 2017
10.30 u
CC Rotem in Dilsen Stokkem
donderdag 23 februari 2017
9.00 + 10.30 + 13.30 u
Zaal Dillsen Dilsen - Stokkem
donderdag 30 maart 2017
10.00 + 13.30 u
Steenokkerzeel - CC De Corren
woensdag 5 april 2017
14.30 familievoorstelling
Hoogstraten - CC
dinsdag 18 april 2017
10.30 + 13.30 u
Tervuren - CC Papeblok
donderdag 20 april 2017
10.30 + 13.30 u = dernière!!
Lommel - CC De Adelberg
salibonani