Speellijst

Arabella
donderdag 11 januari 2018
10 + 13.45 u
Temse - CC Roxy
vrijdag 12 januari 2018
10 + 13.45 u
Temse - CC Roxy
dinsdag 16 januari 2018
Bornem - CC Bornem-zaal Kloosterheide
woensdag 17 januari 2018
Bornem - CC Bornem-zaal Kloosterheide
donderdag 18 januari 2018
Bornem - CC Bornem-zaal Kloosterheide
vrijdag 19 januari 2018
Mortsel - Cultureel Centrum
zondag 21 januari 2018
Première familievoorstelling
Mortsel - Cultureel Centrum
maandag 22 januari 2018
Scherpenheuvel - CC Den Egger
dinsdag 30 januari 2018
Hamme - CC Jan Tervaert
woensdag 31 januari 2018
Hamme - CC Jan Tervaert
donderdag 1 februari 2018
Sint-Pieters-Woluwe -Cultureel Centrum
zondag 4 februari 2018
familievoorstelling
Leopoldsburg - Cultureel Centrum
maandag 5 februari 2018
Opwijk - -Cultureel Centrum
dinsdag 6 februari 2018
Opwijk - -Cultureel Centrum
donderdag 8 februari 2018
Sint-Pieters-Leeuw - CC Coloma
vrijdag 9 februari 2018
Sint-Pieters-Leeuw - CC Coloma
zondag 18 februari 2018
familievoorstelling
Zedelgem - CC De Groene Meersen
maandag 26 februari 2018
Lommel - CC De Adelberg
dinsdag 27 februari 2018
Lommel - CC De Adelberg
woensdag 28 februari 2018
voormiddag school- en namiddag familievoorstelling
Ekeren - Cultuurcentrum 252 CC
maandag 5 maart 2018
Lokeren - Cultureel Centrum
dinsdag 6 maart 2018
Lokeren - Cultureel Centrum
woensdag 7 maart 2018
Lokeren - Cultureel Centrum
donderdag 8 maart 2018
Sint-Truiden - CC De Boogaard
vrijdag 9 maart 2018
Sint-Truiden - CC De Boogaard
maandag 12 maart 2018
Antwerpen - CC Nova
woensdag 14 maart 2018
Wilrijk - CC De Kern
donderdag 15 maart 2018
Wilrijk - CC De Kern
maandag 16 april 2018
Zwalm - Cultureel Centrum
dinsdag 17 april 2018
Geraardsbergen - Arjaantheater
woensdag 18 april 2018
Opglabbeek - CC Troempeelke
woensdag 18 april 2018
Opglabbeek - CC Troempeelke
maandag 23 april 2018
Tienen - CC De Kruisboog
dinsdag 24 april 2018
Tienen - CC De Kruisboog
vrijdag 27 april 2018
Peer - CC 't Poorthuis
donderdag 3 mei 2018
Hooglede - CC De GuldenZonne
dinsdag 8 mei 2018
Merksem - CC Merksem Dok
donderdag 17 mei 2018
Steenokkerzeel - CC De Corren
zondag 20 mei 2018
familievoorstelling
Jezus-Eik - CC De Bosuil
dinsdag 22 mei 2018
Heule (Kortrijk) - OC De Voncke
woensdag 23 mei 2018
Heule (Kortrijk) - OC De Voncke
maandag 4 juni 2018
Maldegem - CC Den Hoogen Pad
dinsdag 5 juni 2018
Maldegem - CC Den Hoogen Pad
donderdag 7 juni 2018
GC De Warandepoort - Tervuren
Klaproos
donderdag 15 juni 2017
10.30 + 13.30 u
Coloma
maandag 25 september 2017
Beveren - Cultureel Centrum Kieldrecht
dinsdag 26 september 2017
Lanaken - Cultureel Centrum
donderdag 28 september 2017
Overpelt - CC Palethe
vrijdag 29 september 2017
Overpelt - CC Palethe
woensdag 4 oktober 2017
Ninove - CC De Plomblom
donderdag 5 oktober 2017
Ninove - CC De Plomblom
woensdag 11 oktober 2017
Sint-Pieters-Leeuw - CC Coloma
donderdag 12 oktober 2017
Sint-Pieters-Leeuw - CC Coloma
zondag 15 oktober 2017
familievoorstelling
Sint-Genesius-Rode - GC De Boesdaalhoeve
maandag 23 oktober 2017
Roeselare - CC De Spil
dinsdag 24 oktober 2017
Roeselare - CC De Spil
dinsdag 21 november 2017
Brasschaat - Cultureel Centrum
woensdag 22 november 2017
Brasschaat - Cultureel Centrum
dinsdag 28 november 2017
Bilzen - CC De Kimpel
donderdag 30 november 2017
Lebbeke - CC De Biekorf
donderdag 7 december 2017
Brecht - CC Jan Vander Noot
maandag 11 december 2017
Liedekerke - CC De Warande
dinsdag 12 december 2017
Liedekerke - CC De Warande
woensdag 13 december 2017
Liedekerke - CC De Warande
maandag 18 december 2017
Geel - CC De Werft
dinsdag 19 december 2017
Geel - CC De Werft
donderdag 1 maart 2018
Maaseik - CC Achterolmen
maandag 26 maart 2018
Zwevegem - Cultureel Centrum
dinsdag 27 maart 2018
Zwevegem - Cultureel Centrum
donderdag 26 april 2018
Waasmunster - GC Hoogendonck
maandag 28 mei 2018
Bocholt- GC De Kroon
dinsdag 29 mei 2018
Bocholt- GC De Kroon
woensdag 30 mei 2018
Poperinge - CC Ghybe
donderdag 31 mei 2018
Poperinge - CC Ghybe
Het Nachtduiveltje
maandag 2 oktober 2017
Wevelgem - CC Guldenberg
dinsdag 3 oktober 2017
Wevelgem - CC Gildenberg
vrijdag 13 oktober 2017
Opglabbeek - CC Troempeelke
dinsdag 17 oktober 2017
Hamme - CC Jan Tervaert
donderdag 19 oktober 2017
Lebbeke - CC De Biekorf
vrijdag 20 oktober 2017
Ronse - CC De Ververij
dinsdag 31 oktober 2017
familievoorstelling
Dilsen-Stokkem - CC Wal 7
woensdag 8 november 2017
Borgerhout - De theatergarage
donderdag 9 november 2017
Borgerhout - De theatergarage
vrijdag 10 november 2017
Borgerhout - De theatergarage
donderdag 23 november 2017
Moorslede - GC De Bunder
maandag 27 november 2017
Mortsel - Cultureel Centrum
donderdag 28 december 2017
Wielsbeke - Cultureel Centrum
dinsdag 23 januari 2018
Lede - GC De Volkskring
woensdag 24 januari 2018
Lede - GC De Volkskring
donderdag 25 januari 2018
Wilrijk - CC De Kern
maandag 29 januari 2018
Damme - De Cultuurfabriek
zondag 11 februari 2018
Meeuwen-Gruitrode - Cultuurcentrum
maandag 19 februari 2018
Zwevegem - Cultureel Centrum
dinsdag 20 februari 2018
Zwevegem - Cultureel Centrum
zondag 11 maart 2018
Zoutleeuw - Cultuurzaal De Passant
dinsdag 20 maart 2018
Antwerpenn - Oud Badhuis
woensdag 28 maart 2018
Kontich - Cultureel Centrum
donderdag 29 maart 2018
Kontich - Cultureel Centrum
vrijdag 30 maart 2018
Kontich - Cultureel Centrum
vrijdag 4 mei 2018
Ranst - GC Den Boomgaard
vrijdag 25 mei 2018
Antwerpen - CC Elsschot
Tokyo Blue
dinsdag 10 oktober 2017
Antwerpen - CC De Luchtbal
maandag 16 oktober 2017
Keerbergen - GC Den Bussel
maandag 26 juni 2017
Buggenhout - GC De Pit
dinsdag 7 november 2017
Meeuwen-Gruitrode - Cultuurcentrum
dinsdag 14 november 2017
Wilrijk - CC De Kern
maandag 20 november 2017
Antwerpen - CC Nova
woensdag 21 februari 2018
Zwevegem - Cultureel Centrum
donderdag 22 februari 2018
Zwevegem - Cultureel Centrum
dinsdag 13 maart 2018
Herentals - CC 't Schalieken
maandag 19 maart 2018
Moorslede - GC De Bunder
woensdag 21 maart 2018
Liedekerke - CC De Warande
donderdag 22 maart 2018
Liedekerke - CC De Warande
vrijdag 23 maart 2018
Liedekerke - CC De Warande
maandag 14 mei 2018
Herentals - CC 't Schalieken
dinsdag 15 mei 2018
Hoeilaart - GC Felix Sohie
Het luchtschip
maandag 26 juni 2017
salibonani